Samsun`da 2008 yılında kurulan Samsun Nakliyat , evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana profesyonel çalışma anlayışından ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden 10 yıldır ev taşıma hizmeti vermektedir. Samsun nakliyat fıyatları Günümüzün teknolojisin imkanları kullanarak müşterilerine daima daha iyi hizmeti vermek isteyen Samsun Evden Eve Nakliyat, Samsun Nakliyeciler sektöründe bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Bunlardan en önemlisi ile  asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Bir diğer önemli yeniliği ise araçlarında yapmıştır.

Samsun Nakliyat Fiyatları bünyesinde bulunan bütün araçlar çelik kasalı olup en uzun yollarda ve en kötü hava şartlarında bile eşyalarınızı güvende tutmaktadır. Ayrıca Samsun`da ev taşımacılığı konusunda ambalaj ve eleman olarak iş standartlarını hep yükseltme amacındayız.

Samsun Nakliyat Samsun’da hizmet vermekte olan asansörlü bir taşıma şirketidir.Daha sonra sizin dilediğiniz bir tarihe size randevu veririz.

Uygun Fiyatlı Nakliye İşlemi

Samsun Taşımacılık güvenilir ve garantili hizmet veren samsun nakliyat firmaları, müşterilerini memnuniyetini önemseyen firma oldukça uygun fiyatlar ile müşterileri ile anlaşarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşlerinde kaliteyi ve titizliği bir arada tutan ve bu özelliklere önem veren firma, diğer firmalar ile rekabet içinde olduğu için uygun fiyatlı hizmeti de benimsemiştir.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Samsun Evden Eve Nakliyat firma, nakliye alanında kendini geliştirmiş kişiler ile iş yaparak ve kaliteli araçlar ile taşıma işlemini gerçekleştirerek müşterilerine her zaman daha iyi bir şekilde hizmet vermeyi amaç haline getirmiştir. Müşteri memnuniyetini oldukça fazla önemseyen samsun nakliyat firmaları, müşterilerinden gelecek olan her türlü öneriye her zaman açık haldedir.

Samsun evden eve nakliyat denilince akla gelecek ilk isim olacağına inanarak kurduğumuz firmamız, kaliteli, güvenli, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla evden eve nakliyat sektöründe markalaşmıştır.

Samsun Nakliyeciler de çalışanları idari personel ile 20 kişilik bir ekibe sahiptir. Elemanlarımızın tamamı SSK’lı bodroludur. Yurtiçi ve yurtdışı ev eşyası, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz, piyano gibi değerli eşyaların taşımasını itiba ile yapmaktayız. 10 m3 ‘den 93 m3’e kadar farklı ebatlarda araç parkımızla evden eve nakliyat sektörü haricinde kuru yük nakliyatı da yapmaktayız.

Samsun evden eve nakliyat hizmetlerinde hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Samsun Taşımacılık olarak  10 yıldır tek bir müşterisini mağdur etmemiş ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Sigortalı ve Garantili taşımacılık hizmetini ücretsiz olarak 10 yıldır veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti sayesinde yüzlerce bireysel referans ve onlar kurumsal referans kazanmıştır.

Samsun Nakliye firmasının vermiş olduğu hizmetleri incelemek için hizmetlerimiz kategorisine göz atıp alacağınız hizmet konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yada iletişim sayfasından bizlere 7/24 ulaşıp yardım ve destek alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firması olarak sizler için yepyeni bir şehirler arası ev taşıma tarzı yaratılıyoruz.

Samsun nakliyat çağdaş şehirler arası eşya taşıma sistemleri sayesinde tüm evinizdeki mobilya, beyaz eşya, giysileriniz vs. kullanmakta olduğunuz tüm eşyalarınız profesyonel şehirler arası evden eve nakliye ekibimiz eşliğinde özel ambalajlarla sarılır paketlenir kapalı çelik kasalı ev eşyası taşıma araçlarımıza yüklenir gideceğiniz şehirdeki yeni evinize sağlıklı güvenli bir şekilde Samsun’da şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verilir.Ev Taşıma Firması olarak nakliye hizmeti zorlu ve meşakkatli bir iş dalıdır.