Asarcık Evden Eve Nakliyat

Asarcık evden eve nakliyat

Asarcık evden eve nakliyat şirketi, Türkiye geneline taşımacılık desteği sunmaktadır. Samsun merkez olmak üzere tüm illere ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliye desteği verilmektedir. Şirketimiz, kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına işçilik hizmetleri, profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Samsun evden eve nakliyat , ambalajlama, sökme takma, taşıma gibi işlemleri aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Asarcık evden eve nakliyat anahtar teslim hizmet sunan firmamız, fiyat noktasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Asarcık evden eve nakliyat dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

  • .Öncelikle uzman ekibimiz adresinize gelerek ekspertiz hizmeti sunmaktadır.
  • .Daha sonra eşyalarınızın incelemesini ve analizini yapan ekibimiz eşyalarınızı sigortalayarak yaşanacak bir sorunda sizin mağdur olmanızı yasal çerçevede engellemektedir.
  • .Eşyalarınızın sigortalanması yaşanacak olumsuzluklarda nakit değeri kadar firmamız tarafından size ödeme yapılmasını sağlayacaktır.
  • .Taşıma günü adresinize ulaşan ekibimiz eşyalarınızı türüne ve özelliğine göre ayırmakta ve eşyanın özelliğine uygun koruyucu malzemeler ile taşımaya hazır hale getirmektedirler.
  • .Avrupa standartlarında olan koruyucu balonlar ile eşyalarınızı koruya ve hasar görmesini engelliyoruz.
  • .Cam eşyaların kırılmasını ise özel koruyucu kağıtlarla sararak engelliyor ve koli içerisinde muhafaza ediyoruz.
Asarcık evden eve nakliyat kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliği ile kendini donatmıştır.Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.
Samsun evden eve nakliyat fiyatları eşyaların hassasiyeti ve yoğunluğuna göre belirleniyor. Bunların yanı sıra taşıma mesafesi yada taşınacağı katlar fiyatta değişiklik gösteriyor. Eşyanın taşınacağı yerde taşıma aracı yanaşmıyor yada tamamen girmiyorsa buda fiyatlarda değişiklik yapıyor.

Samsun Asarcık Evden Eve Nakliyat

Asarcık evden eve nakliyat sektöründe sayısızca korsan nakliyat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Asarcık evden eve nakliyat bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

Firmamız Asarcık evden eve nakliyat firmamız uzun yıllardan beri Samsun merkezli olmak üzere Samsun’ un bütün ilçe ve semtlerinde nakliye ve taşımacılık alanında hizmetlerini sürdürmektedir. Yılların tecrübeli ekibi ve sahip olduğu donanım sayesinde her türlü taşıma işlerinizde siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Samsun asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizde risk etkenleri söz konusu değildir. Eşyalar özenli bir şekilde araca yüklenerek istenilen bölgelere kolay ve konforlu bir şekilde nakliye ediliyor.

Asarcık evden eve nakliyat eşyalarınız araç hareket etmeden sigortalanır ve sigorta belgesi tarafınıza teslim edilir.Eşyalarınız yeni mekanınıza ve eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde güvenlik önlemleri alınarak taşınır. Eşyalarınızın montajları yapılır ve siz nereye isterseniz yerlerine yerleştirilir.Beyaz eşyalarınız yerlerine yerleştirilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.Tüm operasyon bittiğinde ekip liderimiz ile beraber sizin nezaretinizde eviniz gezildikten sonra sizin onayınız ile operasyon bitiş formu doldurulur. 

Asarcık nakliyat hizmetleri sektöründe 36 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Asarcık Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Asarcık evden eve nakliyat eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Samsun asarcık taşımacılık mutfak eşyalarının kırılmasının engellenmesi için tek tek kraft kağıtlarına sarılması sağlanır. Bu sarma adımının hemen sonrasında ayrıca keçeler ile koruma altına alınır. Herhangi bir darbe durumunda 0 hasar ile sürecin atlatılması için uygun ortam hazırlanır. Mutfak eşyalarının yanı sıra teknolojik aletler gibi hassas materyallerin taşınma sürecinde de oldukça kapsamlı bir koruma yapısı oluşturulur. Bu teknolojik aletlerin nakledilmesi sırasında özel kutular kullanılır. Bilgisayarlardan beyaz eşyalara kadar en hassas yapıya sahip ürünlerde sorun yaşamadan Samsun evden eve taşımacılık adımının tamamlanması sağlanır!

Asarcık evden eve nakliyat uzun yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Müşteri her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve nakliyat ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hızlı ve Özenli Evden Eve Nakliyat Hizmeti İle anında! %50 İndirim’ den Başlayan Uygun ve Sabit Fiyatlar ve %100 Memnuniyet Garantisi. Anında taşıma fiyatınızı Hesaplatın.

Başa dön
| ankara nakliye | evden eve nakliyat ankara | ankara evden eve nakliyat | ankara evden eve nakliye | ankara şehir içi nakliyat | parça eşya taşıma | kamyonet nakliye | ankara parça eşya taşıma | | samsun taşımacılık | samsun evden eve nakliyat | samsun nakliyat |