Referanslar

Referans Ürünler

Samsun Evden Eve Nakliyat firmamızın referansları öncelikle yaptığımız işlerden geçmektedir.

Referanslar bölümümüzde Samsun Evden Eve Nakliyat Lojistik Grubu 1990 yılında Evden Nakliye Eve Nakliyat girişimleriyle kurulan ve 2005 yılında Limited Şirket statüsü kazanan Atanak Lojistik Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup ayrıca; Samsun evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere, ulaştırma, bilişim ve danışmanlık çözümleri olmak üzere dört farklı sektörde daha faaliyet göstermektedir.

Samsun Nakliyat‘ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Samsun Evden Eve Nakliyat Lojistik Grubu Referanslar , 1 ana hizmet şirketi, 7 hizmet markası ve 80’nın üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Referanslar Samsun Evden Nakliye Lojistik Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.